Zapisując się na newsletter sucha24.pl otrzymasz od nas dawkę najważniejszych informacji!
Poz | Drużyna | Mecze | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Wieczysta II Kraków | 16 | 38 |
2 | Pcimianka Pcim | 15 | 35 |
3 | Radziszowianka Radziszów | 16 | 32 |
4 | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie | 16 | 29 |
5 | Jutrzenka Giebułtów | 15 | 28 |
6 | Tempo Białka | 16 | 28 |
7 | KS Chełmek | 15 | 23 |
8 | Skawa Wadowice | 16 | 21 |
9 | Garbarnia II Kraków | 16 | 20 |
10 | Sokół Kocmyrzów | 15 | 19 |
11 | Błękitni Modlnica | 15 | 15 |
12 | Karpaty Siepraw | 15 | 13 |
13 | KS Olkusz | 16 | 12 |
14 | Wiślanka Grabie | 15 | 12 |
15 | Orzeł Piaski Wielkie | 15 | 11 |
16 | Spójnia Osiek Zimnodół Zawada | 16 | 10 |
Kolejka nr 17 | |||
---|---|---|---|
2024-03-28 godz: 19:00 | Wieczysta II Kraków | : | Orzeł Piaski Wielkie |
2024-03-30 godz: 11:00 | Jutrzenka Giebułtów | : | Radziszowianka Radziszów |
2024-03-30 godz: 13:00 | Sokół Kocmyrzów | : | Garbarnia II Kraków |
2024-03-30 godz: 13:00 | Tempo Białka | : | Błękitni Modlnica |
2024-03-30 godz: 14:00 | Spójnia Osiek Zimnodół Zawada | : | KS Olkusz |
2024-03-30 godz: 15:00 | KS Chełmek | : | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
Poz | Drużyna | Mecze | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Jordan Jordanów | 14 | 34 |
2 | Zawrat Bukowina Tatrzańska | 13 | 29 |
3 | Huragan Waksmund | 14 | 25 |
4 | Wiatr Ludźmierz | 14 | 25 |
5 | Orkan Raba Wyżna | 14 | 25 |
6 | Lubań Tylmanowa | 14 | 22 |
7 | Turbacz Mszana Dolna | 14 | 22 |
8 | AKS Ujanowice | 13 | 22 |
9 | Płomień Limanowa | 13 | 20 |
10 | Krokus Przyszowa | 13 | 15 |
11 | LKS Jodłownik | 14 | 14 |
12 | Babia Góra Lipnica Wielka | 14 | 12 |
13 | Gorce Kamienica | 14 | 9 |
14 | Słomka Siekierczyna | 14 | 1 |
Kolejka nr 14 | |||
---|---|---|---|
2023-11-04 godz: 11:00 | Orkan Raba Wyżna | 2:1 | Krokus Przyszowa |
2023-11-04 godz: 11:00 | Gorce Kamienica | 7:1 | Wiatr Ludźmierz |
2023-11-04 godz: 14:00 | Lubań Tylmanowa | 1:3 | Płomień Limanowa |
2023-11-04 godz: 14:00 | Słomka Siekierczyna | 1:8 | Jordan Jordanów |
2023-11-04 godz: 14:00 | AKS Ujanowice | 4:1 | Babia Góra Lipnica Wielka |
2023-11-05 godz: 14:00 | Huragan Waksmund | 0:2 | Zawrat Bukowina Tatrzańska |
2023-11-05 godz: 14:00 | LKS Jodłownik | 1:0 | Turbacz Mszana Dolna |
Poz | Drużyna | Mecze | Pkt |
---|---|---|---|
1 | BCS Zawoja | 13 | 35 |
2 | Jałowiec Stryszawa | 13 | 32 |
3 | Halniak Maków Podhalański | 13 | 29 |
4 | KS Bystra | 12 | 25 |
5 | Leńczanka Leńcze | 13 | 19 |
6 | Lachy Lachowice | 13 | 19 |
7 | Korona Skawinki | 13 | 16 |
8 | Dąb Sidzina | 13 | 14 |
9 | Błyskawica Marcówka | 13 | 11 |
10 | Huragan Skawica | 13 | 11 |
11 | Chełm Stryszów | 13 | 10 |
12 | Strzelec Budzów | 13 | 8 |
13 | Żarek Barwałd | 13 | 8 |
14 | Spartak Skawce |
Zawodnik | Drużyna | Bramki |
---|---|---|
Arkadiusz Witek | Jałowiec Stryszawa | 23 |
Eryk Wróblewski | BCS Zawoja | 21 |
Szymon Sroka | KS Bystra | 14 |
Dariusz Szymoniak | BCS Zawoja | 13 |
Przemysław Partyka | Jałowiec Stryszawa | 10 |
Igor Kulka | KS Bystra | 10 |
Mariusz Lipa | Dąb Sidzina | 9 |
Michał Franik | Chełm Stryszów | 8 |
Jakub Śpiewla | Lachy Lachowice | 8 |
Kacper Kudzia | Halniak Maków Podhalański | 7 |
Kolejka nr 15 | |||
---|---|---|---|
2024-03-30 godz: 11:00 | BCS Zawoja | : | Huragan Skawica |
2024-03-30 godz: 11:00 | Błyskawica Marcówka | : | Leńczanka Leńcze |
2024-03-30 godz: 14:00 | Korona Skawinki | : | Lachy Lachowice |
2024-03-30 godz: 15:00 | Jałowiec Stryszawa | : | Strzelec Budzów |
2024-03-30 godz: 15:30 | Żarek Barwałd | : | KS Bystra |
2024-03-30 godz: 15:30 | Halniak Maków Podhalański | : | Chełm Stryszów |
Poz | Drużyna | Mecze | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Unia Naprawa | 9 | 25 |
2 | Luboń Skomielna Biała | 9 | 21 |
3 | Szarotka Rokiciny Podhalańskie | 8 | 16 |
4 | Skawianin Skawa | 9 | 14 |
5 | Skałka Rogoźnik/Stare Bystre | 9 | 14 |
6 | Delta Pieniążkowice | 9 | 13 |
7 | KS Lawina Spytkowice | 9 | 12 |
8 | Podgórki Krauszów | 9 | 6 |
9 | Janosik Sieniawa | 8 | 4 |
10 | Krokus Pyzówka | 9 |
Kolejka nr 9 | |||
---|---|---|---|
2023-10-14 godz: 16:00 | Podgórki Krauszów | 1:2 | Delta Pieniążkowice |
2023-10-15 godz: 15:00 | KS Lawina Spytkowice | 1:1 | Skałka Rogoźnik/Stare Bystre |
2023-10-15 godz: 16:00 | Krokus Pyzówka | 0:11 | Skawianin Skawa |
2023-10-15 godz: 17:00 | Unia Naprawa | 3:2 | Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
2023-10-15 godz: 17:00 | Luboń Skomielna Biała | 5:1 | Janosik Sieniawa |
Poz | Drużyna | Mecze | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Monter | 9 | 22 |
2 | Los Asfaltos | 9 | 19 |
3 | Luz Blues | 9 | 19 |
4 | Mucharz Team | 9 | 19 |
5 | Woodica | 9 | 16 |
6 | Golden Street | 9 | 13 |
7 | A.K.P RELAX | 9 | 12 |
8 | Black Shadows | 9 | 6 |
9 | Thunder Team | 9 | 3 |
10 | Beton 2 | 9 | 3 |
Zawodnik | Drużyna | Bramki |
---|---|---|
Paweł Wajdzik | Mucharz Team | 28 |
Dariusz Giertuga | Luz Blues | 22 |
Arkadiusz Piątek | Woodica | 16 |
Adrian Brytan | Monter | 16 |
Michał Bargiel | A.K.P RELAX | 16 |
Damian Gracjasz | Monter | 10 |
Michał Drwal | Mucharz Team | 10 |
Dawid Sochacki | Golden Street | 10 |
Mateusz Bienias | Black Shadows | 9 |
Rafał Pietrusa | Los Asfaltos | 9 |
9 kolejka | |||
---|---|---|---|
2023-10-29 godz: 08:00 | Thunder Team | 3:20 | Mucharz Team |
2023-10-29 godz: 09:00 | Beton 2 | 3:5 | Monter |
2023-10-29 godz: 10:00 | Los Asfaltos | 2:9 | Golden Street |
2023-10-29 godz: 11:00 | Black Shadows | 1:7 | Woodica |
2023-10-29 godz: 12:00 | A.K.P RELAX | 3:4 | Luz Blues |